W jakim banku kredyt hipoteczny? Oferty kredytów mieszkaniowych

Kredyt hipoteczny to jeden z najpopularniejszych bankowych produktów. Sięgają po niego osoby, które chcą kupić lub wyremontować jakąś nieruchomość. Czasem jest to jedyne rozwiązanie, by spełnić marzenie o własnym mieszkaniu. Ofert kredytów hipotecznych nie brakuje, jaki więc bank warto wziąć pod uwagę?

Kredyt hipoteczny w ING Bank Śląski

W ING Bank Śląski jest kilka kredytów hipotecznych. Pierwszy z nich określany jest mianem Standard. Wybierając go nie ma konieczności korzystania z dodatkowych produktów banku. Minimalna kwota kredytowania wynosi 70 000 zł, prowizja 1,9%, marża 2,5%, RRSO 4,79%, oprocentowanie jest zmienne. Kolejnym kredytem hipotecznym jest oferta Najlepiej na swoim. Jeśli korzystamy z konta osobistego w ING, mamy comiesięczne wpływy w wysokości co najmniej 2 000 zł i wykupimy ubezpieczenie spłaty kredytu, wówczas otrzymamy korzystniejsze warunki umowy. Minimalna kwota kredytu to 100 000 zł, prowizja 0% lub 1,75%, marża 1,95% lub 1,75%, RRSO 4,44% lub 4,38%.

Jest jeszcze EKO kredyt hipoteczny. Lepsze warunki umowy otrzymają osoby decydujące się na dom energooszczędny lub pasywny. Minimalna kwota takiego kredytu wynosi 100 000 zł, prowizja 0%, marża 1,75%, RRSO 4,23%, a oprocentowanie jest zmienne.

Kredyt hipoteczny w PEKAO SA

Kredyt hipoteczny w PEKAO SA pozwala na sfinansowanie do 90% wartości nieruchomości. Co ważne, oferta dostępna jest w różnych walutach, nie tylko w złotych. Wniosek kredytowy można złożyć online. W ramach kredytu hipotecznego można skorzystać z wakacji kredytowych. Decydując się na kwotę, która nie przekroczy 300 000 zł, klient zostanie objęty uproszczoną procedurą wyceny nieruchomości. RRSO kredytu hipotecznego, w zależności od kwoty, wynosi w granicach 3,5 – 4%.

Kredyt hipoteczny w Millennium Bank

Kredyt hipoteczny w Millennium Bank może sfinansować maksymalnie 90% wartości nieruchomości. Klienci mogą liczyć na prowizję 0% za udzielenie kredytu i wcześniejszą spłatę. RRSO wynosi natomiast 4,55%. Aktywni klienci, którzy posiadają inne produkty bankowe, mogą liczyć na obniżenie marży o 0,5%. Raz w roku istnieje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych.

Kredyt hipoteczny w Santander

Kredyt hipoteczny w Santander zaciągnąć można na maksymalnie 30 lat. Sfinansować można do 90% wartości kredytu. Do wyboru jest oprocentowanie stałe lub zmienne, podobnie jak rodzaj rat (malejące lub stałe). RRSO kredytu hipotecznego w Santander wynosi 4,26%. Maksymalna kwota kredytu nie może przekroczyć 10 000 000 zł.

Kredyt hipoteczny w mBank

W mBank dostępne są 2 rodzaje kredytów hipotecznych. Pierwszy to oferta Twoja Przystań. Jest ona skierowana do klientów banku, którzy przystąpią do ubezpieczenia na życie na co najmniej 5 lat i zapewnią wpływy na konto osobiste. Wówczas kredytobiorca będzie mógł otrzymać co najmniej 150 000 zł, obniżoną marżę, wybór rodzaju rat, możliwość wcześniejszej spłaty.

Druga oferta to Twoja Przystań dla klientów Intensive i Active. Skierowana jest do osób mających konto w mBank, zapewniających wpływy co najmniej 5 000 lub 7 000 zł miesięcznie, posiadają kartę kredytową lub kredyt odnawialny, wykonują co najmniej 15 transakcji kartą płatniczą w min. 3 miesiącach z 6 przed zaciągnięciem kredytu. Wówczas tacy klienci mogą liczyć na promocyjną marżę poniżej 2% i prowizję 0%.

1 Comment

  1. Powiem tak… Zanim zaczęłam aplikować do banków, to myślałam, że jest jakiś tam najlepszy. Guzik prawda. Nie ma co patrzeć na te oferty. Oni dla każdego kredytobiorcy przygotowują zupełnie inną ofertę. Więc jeśli dla sąsiadki najlepszy jest bank A, to nie znaczy, że dla Ciebie też.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *